Brand Assist AS

Møllerveien 4,
0182 Oslo, Norway
T: +47 400 57 040
M: info@brandassist.no

Salg

Silje Vasvåg, Key Account Manager
silje@brandassist.no
+47 402 96 767
Distrikt: Oslo, Innlandet, Viken, Vestfold og Telemark og Agder

Haakon Bell Pedersen, Salg
M  (+47)  975 07 484
haakon@brandassist.no

Dag Sverre Espejord, Salg
dag@brandassist.no
+47 966 45 245
Distrikt: Trøndelag, Nordland, Troms og Finnmark

Remi Mjelde, Salg
remi@brandassist.no
+47 913 82 829
Distrikt: Rogaland, Vestlandet, Møre og Romsdal

Organisasjon

Jon Inge Gullikstad, CEO
jon@brandassist.no
NO: +47 900 82 022

Frank Solli, COO
frank@brandassist.no
+47 464 16 520

Marte Sjøholt Sagen
Regnskap og administrasjonsansvarlig
M  (+47) 90 99 38 92
marte@brandassist.no

Kontakt oss